Wzbogać swoje doznania z jazdy

Naszą misją w APR Poland jest proponowanie jedynie najlepszych rozwiązań tuningowych przeznaczonych do pojazdów Volkswagena, Audi, Seata, Škody, i Porsche zapewniając przy tym maksymalne doznania z jazdy przy stałym zapewnianiu entuzjastom najlepszej obsługi klienta i wsparcia.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 530-004-005 w sprawie konsultacji dotyczących pomocy w optymalizacji osiągów Państwa samochodów.

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy pakiet modyfikacji sprzęgła APR dla skrzyni DQ250!

Pakiet sprzęgła APR do skrzyni DQ250 zastępuje fabryczne tarcze sprzęgła i przekładki tarcz. Zaawansowana, opatentowana konstrukcja zapewnia znaczną poprawę osiągów. Zestaw to nie tylko większa ilość tarcz i przekładek, ale także taka sama ilość materiału rozpraszającego ciepło w przekładkach. Sprzęgła przekazują większy moment obrotowy, zapobiegają przedwczesnemu zużyciu i zapewniają szybkie i płynne działanie przy ostrej jeździe! Wszystko to dzięki zwiększeniu ilości tarcz o 40-50%, bardziej restrykcyjnym normom tolerancji, starannie dobranym materiałom, wykończeniu powierzchni, opatentowanej konstrukcji elementów i wielu innym zaletom.

 

Zastosowanie:

Wszystkie modele z 6-biegową skrzynią DSG oraz S Tronic DQ250 / 02E z mokrym sprzęgłem.

Numer części:
MS100132